هر گل برای خود معنی خاصی دارد از یک گل رز زیبا گرفته تا داوودی سفید. در تمامی آنها معنایی خاص نهفته است که با توجه به آن می توانید بفهمید که یک دسته گل مناسب برای هدیه دادن به طرف مقابل خود کدام یک می باشد و به راحتی آن را انتخاب کنید. با ما باشید تا بفهمید هر گل برای هدیه دادن چه معنی دارد؟

رز قرمز

گل رز بهترین نوع گل برای هدیه دادن به کسی می باشد که عاشق او هستید . یک دسته گل رز با رنگ های گوناگون معانی متفاوتی هم دارد. رز سفید به معنی فروتنی و معصومیت ; گل رز زرد به معنای شادی و دوستی; گل رز صورتی قدردانی یا تحسین و گل رز بنفش نشانه ای از عاشق شدن در نگاه اول می باشد.

پیئونی صورتی

این گل صورتی رنگ به معنای ثروت و افتخار است.این گل که به شکل مجموعه ای از شکوفه های زیبا لابه لای هم می باشد به معنای رفاه و عشقی خوب به همراه ثروت فراوان می باشد و علاوه بر اینها برای روز ولنتاین بسیار مناسب بوده و همچنین به عنوان یک هدیه ی بسیار زیبا برای سالگرد ازدواج هم بسیار مورد استفاده می باشد.

میخک قرمز

در حالی که میخک قرمز مناسب ترین گل برای روز مادر می باشد و به معنای عشق به مادر است اما باید گفت در کل به معنای تحسین عمیق عشق و محبت است. از آنجایی که این نمونه گل به معنای عشق پاک وموفق می باشد باید گفت میخک سفید هم یک گل کاملا عاشقانه می باشد و میخک زرد هم نمادی بر رد کردن و عدم قبولی یک عشق می باشد. در ضمن گل میخک قرمز هدیه ای مناسب برای اولین سالگرد ازدواج هم می باشد.

/ 2 نظر / 2 بازدید

پرتال تجاری سیدان دریافت رتبه 4 ستاره از سوی بازدید کنندگان گرامی 1. آخرین فرصت تهیه بسته آموزشی: کارخانه تولید اطلاعات WWW.CST.US.PN 2. هدیه ویژه پرتال سیدان نرم افزار تبلیغات برروی وایبر ارتباط با ما از طریق وایبر: 09218935167 ارتباط با ما از طریق یاهو مسنجر: Sidanvb@yahoo.com

خسرو پیری

این روزها انگار آدمها به دست هم پیر می شوند نه به پای هم !!! [گل][گل][گل][گل]